In Swisslo we do things a little bit diffrently

Uważamy, że najlepszym sposobem na trendy jest zabawa nimi. Dlatego stworzyliśmy Swisslo – idealny plac zabaw. Tu szukasz skarbów, poprawiasz sobie nastrój i dobrze się bawisz.  Nasze bransoletki, naszyjniki i kolczyki to przedmioty osobiste 😊. Twoja energia i pozytywne emocje zakodowane w doskonałym designie.  

Perfect gift or self-reward

Cudownie jest otrzymać biżuterie w prezencie, ale jeszcze większą przyjemność odczujesz wybierając ją sama. Dopasuj produkty do swojego stylu, temperamentu lub okazji.

Quality materials

Mamy prawdziwą obsesję na punkcie jakości. Sprawdzamy ją na każdym etapie. Od projektu, poprzez użyte materiały aż do gotowego produktu. Większość biżuterii Swisslo wykonujemy ze stali, srebra, 18 karatowego złota i kamieni półszlachetnych. Nieprzerwanie inwestujemy w nowe technologie, które nadają naszym produktom unikatowy charakter.

#swisslosatisfaction

Chcemy być absolutnie pewni, że jesteś zadowolona/y ze spotkania z nami. Potrzebujesz pomocy albo masz jakieś pytanie? Swisslo Team czeka.                                                                                            

Nie zapomnij śledzić nas na Intagramie, w ten sposób najszybciej dowiesz się o nowych produktach, akcjach promocyjnych i znajdziesz mnóstwo inspiracji.